signprzewiń w dół
Do góry

Konferencje

DLA FIRM

Hotel Elbrus w Szczyrku to doskonały wybór na zorganizowanie szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. 

Dodatkowo wszyscy Goście podczas pobytu mogą zrelaksować się w strefie rekreacyjnej z basenem, jacuzzi, kaskadą oraz kompleksem 3 saun.

Każdą ofertę tworzymy na miarę potrzeb naszych Klientów. Kompleksowy obiekt znajdujący się w sercu Beskidu Śląskiego, wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa to strzał w 10!

SALA CENTRALNA

SALA POŁUDNIOWA

SALA ZACHODNIA

INTEGRACJA

Dzięki doskonałej lokalizacji, grupom preferującym zabawy w terenie proponujemy: wyprawy samochodami terenowymi, quady, narty i snowboard. Zaś zwolennikom rywalizacji - zabawę w formie wyścigów na najdłuższym, krytym, wielopoziomowym torze gokartowym w Polsce.

Grupom, które wybiorą integrację w hotelu możemy zaproponować: wieczór z kapelą góralską, dyskotekę, którą poprowadzi DJ, wieczór taneczny z muzyką na żywo, lub karaoke. Niezwykłe chwile w SPA Armaczi - wyjątkowe, relaksujące zabiegi i masaże będą fantastycznym wyróżnieniem dla najlepszego pracownika. Taki wyjazd na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich pracowników!