signprzewiń w dół

Zrób Prezent

Do góry

Joga

Joga na weekend

Na przekór własnej słabości i ograniczeniom.
Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju kultywowanego przez człowieka.
Joga, której nauczą się Państwo podczas weekendu to przede wszystkim precyzyjnie opanowane pozycje wzmacniajace i rozciągające cialo. Pozycje te pozwolą również zregenerować, poprawić koncentrację, zrelaksować. Będą także pomocne przy problemach z kręgosłupem. Wyjątkową cechą jogi jaką będą Państwo praktykować w naszym hotelu jest wykorzystanie pomocy takich jak pasów i kostek. Umożliwiają one poprawne wykonanie asan osobom o indywidualnych ograniczeniach. Profesjonalnie opracowane pozycje leczą różne dolegliwości, prowadząc ćwiczącą osobę ku zdrowiu. 
Zajęcia oraz wykłady poprowadzi Mateusz Stańczak - wieloletni instruktor Jogi.

Pobierz plan pobytu
Zarezerwuj teraz

Mateusz Stańczak

Mateusz Stańczak - mgr fizioterapii, abslowent AWF w Poznaniu, a także wieloletni instruktor oraz szkoleniowiec w zakresie cwiczeń Jogi. Specjalizuje się w metodyce oraz leczniczym wykorzystaniu ćwiczeń dobieranych w oparciu o globalną analizę funkcjonalną. 


„Każdy ruch jest jak dźwięk lub plama – tworzy energetyczną jakość. Połóż obok siebie dwie plamy i zobacz jak pomiędzy nimi powstaje przez to trzecia. W ten sposób każda asana a przede wszystkim sekwencje pozycji, mogą być bardzo ciekawą i spójną kompozycją, która ma na celu wywołanie określonego stanu ciała i umysłu lub osiągnięcie efektu terapeutycznego.”
 

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess